WYDANIE ONLINE

Wraz z nowelizacją ustawy o transporcie, która będzie obowiązywać od 3 września, zmieniono taryfikatory kar. Największe zmiany zajdą w taryfikatorze dla firm. Niestety, nowe przepisy będą duże surowsze niż dotychczasowe.

czytaj więcej »

Dla kierowców zmiany w taryfikatorach są najkorzystniejsze. W ich przypadku nowe kary, poza pewnymi wyjątkami, będą mniejsze niż dotychczasowe.

czytaj więcej »

W taryfikatorze kar nakładanych na zarządzających transportem zmiany są bardzo duże. Został praktycznie wywrócony do góry nogami. Nie tylko zmieniła się wysokość kar, ale też dodano mnóstwo nowych naruszeń.

czytaj więcej »

Ponieważ w taryfikatorach kar zmieniono bardzo dużo, więc łatwo się w tym pogubić i o czymś zapomnieć. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę zmian, które mogą być dla Ciebie szczególnie groźne. Sprawdź, na co wyjątkowo powinieneś uważać.

czytaj więcej »

GITD przestrzega przed fałszywymi świadectwami

czytaj więcej »

Będzie łatwiej stracić dobrą reputację – starosta dowie się o naruszeniach

czytaj więcej »

Od 3 września będzie obowiązywał nowy taryfikator kar. Może się zdarzyć, że w trakcie kontroli odbywającej się po 3 września inspektor wykryje naruszenie, do którego doszło przed 3 września. Którą karę nałoży – starą czy nową?

czytaj więcej »

Taryfikator kar dla zarządzających transportem

czytaj więcej »

wiper-pixel