Praktyczne szkolenia BHP

Praktyczne szkolenia BHP

Praktyczne szkolenia BHP to publikacja zapewniająca odpowiednie przeszkolenie pracowników przekładające się na poprawę bezpieczeństwa ich pracy. Wskazówki opracowane przez urzędników PIP, inspektorów pracy i szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem, autoryzowane i opatrzone podstawami prawnymi - zyskujesz gwarancję 100% zgodności z obowiązującymi przepisami i normami oraz komfort w razie kontroli PIP.

BHP w firmie

BHP w firmie

"BHP w firmie" to serwis dla osób szukających wiedzy z zakresu bhp Pozwoli każdemu specjaliście stworzyć faktyczne bezpieczeństwo w zakładzie pracy, uniknąć wypadków pracowników oraz zapewni bezproblemowe funkcjonowanie pracodawcy.

Aktualności kadrowe

Aktualności kadrowe

"Aktualności kadrowe" to cykliczna publikacja, w której znajdziesz newsy prawa pracy wraz z ich omówieniem. Miesięcznik zawiera wskazówki oraz porady ekspertów, jakie są konsekwencje zmian w prawie pracy, oraz jak je stosować.

Aktualności BHP

Aktualności BHP

Aktualności BHP to biuletyn przedstawiający skondensowane informacje na temat aktualnych rozwiązań w dziedzinie BHP: interpretacje przepisów prawnych i Polskich Norm,orzecznictwo sądowe,informacje z zakresu zarządzania bezpieczeństwem pracy,odpowiedzi ekspertów na pytania Czytelników. Publikacja zapewnia przegląd przepisów bhp pod kątem wpływu na pracownika i firmę oraz wiedzę jak podnosić kulturę bezpieczeństwa wśród pracowników.

Prawo Pracy. Personel od A do Z

Prawo Pracy. Personel od A do Z

Dostarczamy praktycznych rozwiązań z zakresu prawa pracy. Celem poradnika "Prawo pracy. Personel od A do Z" jest pomoc specjalistom ds. kadr w codziennej pracy. Wspieramy, radzimy i pokazujemy jak właściwie stosować przepisy prawa pracy. Unikalnością naszej oferty jest wiedza najlepszych w kraju specjalistów dostosowana do potrzeb kadrowców.

Zarządzanie placówką medyczną

Zarządzanie placówką medyczną

Dostarczamy praktyczną i fachową wiedzę z zakresu zarządzania placówką medyczną. Dzięki magazynowi "Zarządzanie Placówka Medyczną" będziesz na bieżąco ze zmianami w przepisach, które dotyczą Twojej placówki - zyskasz wiedzę, jak je interpretować i stosować w praktyce. Łatwiej uzyskasz kontrakt z NFZ, który pozwoli na zbilansowanie działalności placówki. Zoptymalizujesz koszy działalności leczniczej i zredukujesz zbędne wydatki.

Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach

Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach

Miesięcznik "Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach" opiera się wyłącznie na pytaniach, problemach i wątpliwościach zaczerpniętych z praktyki specjalistów ds. kadr. Podpowiada, jak zastosować najwłaściwsze rozwiązanie w konkretnej sytuacji.Tworzony jest w zgodzie ze stanowiskami PIP. Przykłady z życia sprawiają, że proponowane rozwiązania są praktyczne i gotowe do zastosowania.

Zeszyty ubepieczeń społecznych

Zeszyty ubepieczeń społecznych

Newsletter "Zeszyty Ubezpieczeń Społecznych" skupia się na najnowszych zmianach przepisów, orzeczeniach i interpretacjach z zakresu ubezpieczeń społecznych. Zapowiada zmiany przepisów i uwzględnia komentarze do zmian wprowadzonych. Newsletter zapewnia rzetelną wiedzę opartą na podstawie długotrwałej analizy funkcjonowania przepisów w praktyce. Przedstawia praktyczne konsekwencje zmian wprowadzonych w przepisach.

Finanse Sektora Publicznego

Finanse Sektora Publicznego

Dostarczamy rozwiązania w 100% dopasowane do specyfiki sektora publicznego. Pokazujemy, jak wywiązać się z aktualnych w danym okresie obowiązków służbowych. Każdy komentarz eksperta zawiera praktyczne przykłady, schematy księgowań, wzory dokumentów – gotowe do zastosowania w jednostce.

Przegląd Płacowo-Kadrowy

Przegląd Płacowo-Kadrowy

Biuletyn "Przegląd Płacowo – Kadrowy" to jedyna publikacja na rynku, która zawiera starannie dobrane przykłady z zakresu prawa pracy pokazujące na konkretnych przykładach jak krok po kroku rozliczyć pracownika.

Prawo i podatki

Prawo i podatki

W publikacji zawarta jest praktyczna wiedza o planowanych zmianach w prawie podatkowym (w tym VAT, PIT, CIT) oraz ich skutkach dla firmy. Publikujemy opisy najciekawszych orzeczeń sądowych wraz z komentarzem specjalistów.Podajemy najnowsze interpretacje prawa - prosto z Ministerstwa Finansów z opinią eksperta oraz pogłębione analizy prawne (orzeczeń sądowych wraz z komentarzami ekspertów).

Doradca VAT

Doradca VAT

Zawsze aktualnie o najnowszych zmianach w VAT. W „Serwisie Podatkowym VAT” znajdziesz autentyczne przykłady rozliczeń VAT w swojej branży. W każdym numerze znajdziesz odpowiedzi ekspertów na pytania księgowych z konkretnych branż. Dzięki temu uzyskasz pomoc nawet w najbardziej nietypowej sytuacji.

Rachunkowość i podatki

Rachunkowość i podatki

Rachunkowość i Podatki dla praktyków to omówienia z zakresu:rachunkowości,podatków,orzecznictwa i rozliczeń z podziałem na branże. Każdy komentarz i artykuł uzupełniony zestawieniem liczbowym, interpretacją lub gotowym schematem księgowania - wszystko zaprezentowane w praktyczny sposób.

Koszty Podatkowe w praktyce

Koszty Podatkowe w praktyce

Gotowe rozwiązania w rozliczaniach kosztów w firmie z punktu widzenia podatków pochodowych, VAT i ustawy o rachunkowości. Koszty Podatkowe w praktyce to dostęp do gotowych rozwiązań rzeczywistych problemów podatkowych, z jakimi borykają się osoby prowadzące księgowość. Praktyczne porady opisują, jak postępować w określonych przypadkach i poprawnie kwalifikować wydatki jako koszty uzyskania przychodu.

Telefon

  • 22 518 29 29
  • Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00

E-mail

Dane kontaktowe

  • Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
  • ul. Łotewska 9a
  • 03-918 Warszawa